Jeugdliga, fase 2: uitslagen

Op zondag 10 januari 2016 waren 49 jeugdspelers en -speelsters present te Werchter voor de 2e fase van onze jeugdliga. Op deze zonnige winterdag werd het opnieuw een sfeervolle dag mooi en aangenaam tafeltennis.

De waardebon werd door door Pieter Thysen overhandigd aan Alan Ooms (Vilvo).

FOTO’S

PALMARES

Afdeling 1

  1. OOMS ALAN (C0 – Vilvo)
  2. NIJSSEN ALESSANDRO (E2 – Diest)
  3. CALCOEN ROBBE (E2 – Werchter)
  4. NIJS MATHIAS (E2 – Werchter)
  5. VAN DER ELST JEFFREY (E4 – Werchter)
  6. COLEBUNDERS NEO (E6 – Diest)
  7. NEUTS LEYTEN (E6 – Diest)
  8. DAS YONAS (E4 – Werchter)

Afdeling 2

  1. NIJS YANNICK (E2 – Werchter)
  2. MAGNUS WOUTER (E4 – Essenbeek)
  3. MERGAN MATTIJS (E6 – Meerdaal)
  4. BRUYNINCKX YENTL (E6 – Werchter)
  5. PEETERS TIMME (NG – Diest)
  6. DANNAUX JOLAN (NG – Meerdaal)
  7. TISSIER TOM (NG – Den Hoek)
  8. BRUYNINCKX JOREN (NG – Werchter)

Afdeling 3

  1. SAEY BRENT (NG – Vilvo)
  2. BEIRINCKX ROBBE (E4 – Werchter)
  3. PERAIN IAN (E6 – Vilvo)
  4. EVENS MAXIME (E6 – Hurricane)
  5. MERCKX DRIES (E6 – Werchter)
  6. DEPEVER MAXIM (NG – Essenbeek)
  7. VAN DAMME ARNE (E6 – Diest)
  8. RUTTEN ELENA (NG – Diest)

Afdeling 4

  1. DE PROOST MILAN (NG – Werchter)
  2. ARNALSTEEN BART (E6 – Tacko)
  3. SNAUWAERT ROBBE (NG – Werchter)
  4. DE VLIEGER EMILE (NG – Diest)
  5. DANNAUX PIETER (NG – Meerdaal)
  6. LAMEY MAARTEN (NG – Meerdaal)
  7. HAMMEL YORAN (NG – Smash Dolfijn)
  8. MOSSELMANS KRIS (NG – Den Hoek)

Afdeling 5

  1. DHAENENS MERIJN (NG – Werchter)
  2. NDONG TEO (NG – Hurricane)
  3. VAN HOOF MILAN (NG – Werchter)
  4. DE ZAEYER LEANDER (NG – Smash Dolfijn)
  5. VERHAEREN ARNE (NG – Diest)
  6. DANNAUX MAARTEN (NG – Meerdaal)
  7. DANNAUX LANDER (NG – Meerdaal)
  8. BERCKMANS YARN (NG – Werchter)

Afdeling 6

  1. DE PROOST MARIE (NG – Werchter)
  2. AERTS MON (NG – Smash Dolfijn)
  3. BUSCHOP TOM (NG – Diest)
  4. DE ZAEYER JANNE (NG – Smash Dolfijn)
  5. TIMMERMANS CAS (NG – Werchter)
  6. BUSCHOP SAM (NG – Diest)
  7. DE ZAEYER KOBA (NG – Smash Dolfijn)
  8. AERTS TUUR (NG – Smash Dolfijn)
  9. VEREECKEN JOCHEN (NG – Werchter)