Provinciale Jeugdkampioenschappen: palmares

Op zaterdag 7 januari 2017 werden te Wemmel de provinciale jeugdkampioenschappen afgewerkt. In totaal werden er 157 inschrijvingen genoteerd voor dit sportief hoogtepunt.

FOTO’S

PALMARES

Jongens Benjamins

  1. DUDLEY TIMOTHY (NG – Meerdaal)
  2. BEUEL CÉDRIC (NG – T.T.G.B.)

Jongens Preminiemen

  1. CLOSSET TOM (C4 – Diest)
  2. VAN DAMME ARNE (E6 – Diest)
  3. BRUYNINCKX JOREN (E6 – Werchter)
  4. LAMEY MAARTEN (NG – Meerdaal)

Jongens Miniemen

  1. DE PROOST MILAN (E6 – Werchter)
  2. MERGAN MATTIJS (E2 – Meerdaal)
  3. DEPEVER MAXIM (E6 – Essenbeek)
  4. LIEVENS XANDER (E6 – Galmaarden)

Jongens Kadetten

  1. VERBRUGGEN KEVIN (C4 – Meerdaal)
  2. VAN DER ELST JEFFREY (D4 – Werchter)
  3. VANDERSPIKKEN JARNE (D6 – Smash Dolfijn)
  4. NEUTS LINUS (D2 – Diest)

Jongens Juniors

  1. VAN BEEK MERTEN (C6 – Smash Dolfijn)
  2. MERCKX JONATHAN (D0 – V.M.S.)
  3. VERCAMMEN DRIES (C6 – Smash Dolfijn)
  4. DE BRUYN EGON (D2 – Sukarti)

Jongens -21

  1. VANDENBROECK NIELS (C2 – Smash Dolfijn)
  2. NIJSSEN ALESSANDRO (E0 – Diest)
  3. EVENS MAXIME (E4 – Hurricane)

Meisjes Preminiemen

  1. DE PROOST MARIE (NG – Werchter)
  2. DE ZAEYER JANNE (NG – Smash Dolfijn)
  3. DE ZAEYER KOBA (NG – Smash Dolfijn)
  4. PEETERMANS SILVY (NG – Sukarti)

Meisjes Miniemen

  1. VAN HOUDT LYNN (D4 – Lembeek)
  2. SCHEPERS ILUNA (D6 – Diest)
  3. FANNES KATIE (D6 – Meerdaal)

Meisjes Kadetten

  1. VAN MEERBEEK SOFIE (C0 – Meerdaal)
  2. BACKX LIEN (D2 – Diest)
  3. GEURTS LOTTE (NG – Meerdaal)

Meisjes Juniors

  1. VANBRABANT ANNABEL (C4 – Meerdaal)
  2. CALCOEN FIEN (D4 – Werchter)
  3. VERBIST LAURA (NG – Werchter)

Meisjes -21

  1. KELCHTERMANS NATACHA (D0 – Lembeek)

Dubbel Benjamins Jongens

  1. BEUEL CÉDRIC / DUDLEY TIMOTHY | NG / NG | T.T.G.B. / Meerdaal

Dubbel Preminiemen Jongens

  1. CLOSSET TOM / VAN DAMME ARNE | C4 / E6 | Diest
  2. DHAENENS MERIJN / BRUYNINCKX JOREN | E6 / E6 | Werchter
  3. LAMEY MAARTEN / DANNAUX LANDER | NG / NG | Meerdaal
  4. AERTS MON / BAETENS MATTIA | NG / NG | Smash Dolfijn / Diest

Dubbel Miniemen Jongens

  1. DEPEVER MAXIM / DE PROOST MILAN | E6 / E6 | Essenbeek / Werchter
  2. LACROIX TIMOTHEE / THAUVOYE CÉDRIC | NG / NG | Hurricane
  3. DUBUISSON THIBAUT PHILIPPE / VERSCHUEREN KASPER | NG / NG | Vilvo
  4. DE ZAEYER LEANDER / AERTS TUUR | NG / NG | Smash Dolfijn

Dubbel Kadetten Jongens

  1. VERBRUGGEN KEVIN / SMEDTS JULES | C4 / E0 | Meerdaal
  2. NEUTS LINUS / VANDERSPIKKEN JARNE | D2 / D6 | Diest / Smash Dolfijn
  3. ROUCKHOUT JARNE / LIEVENS XANDER | E6 / E6 | Galmaarden
  4. KLEIN QUENTIN / DEBLAUWE RODRIGUE | E4 / NG | Hurricane

Dubbel Juniors Jongens

  1. VAN BEEK MERTEN / VERCAMMEN DRIES | C6 / C6 | Smash Dolfijn
  2. MERCKX JONATHAN / DE BRUYN EGON | D0 / D2 | V.M.S. / Sukarti
  3. CALCOEN ROBBE / NIJS MATHIAS | D6 / E0 | Werchter
  4. MERGAN MATTIJS / DANNAUX JOLAN | E2 / E4 | Meerdaal

Dubbel -21 Jongens

  1. VANDENBROECK NIELS / NIJSSEN ALESSANDRO | C2 / E0 | Smash Dolfijn / Diest
  2. PIQUET QUENTIN / HANSSENS RENAUD | E2 / NG | Hurricane

Dubbel Preminiemen Meisjes

  1. DE ZAEYER JANNE / DE ZAEYER KOBA | NG / NG | Smash Dolfijn

Dubbel Miniemen Meisjes

  1. VAN HOUDT LYNN / FANNES KATIE | D4 / D6 | Lembeek / Meerdaal

Dubbel Kadetten Meisjes

  1. VAN MEERBEEK SOFIE / GEURTS LOTTE | C0 / NG | Meerdaal
  2. BACKX LIEN / SCHEPERS ILUNA | D2 / D6 | Diest

Dubbel Juniors Meisjes

  1. MOEYS EMILY / VANBRABANT ANNABEL | B4 / C4 | Meerdaal
  2. CALCOEN FIEN / VERBIST LAURA | D4 / NG | Werchter

Dubbel -21 Meisjes

  1. LUNG LISA / MAESEN MARIE | A4 / A9 | Diest

Gemengd Preminiemen

  1. BRUYNINCKX JOREN / DE PROOST MARIE | E6 / NG | Werchter
  2. CLOSSET TOM / PEETERMANS SILVY | C4 / NG | Diest / Sukarti
  3. AERTS MON / DE ZAEYER JANNE | NG / NG | Smash Dolfijn

Gemengd Miniemen

  1. DANNAUX LANDER / FANNES KATIE | NG / E6 | Meerdaal
  2. BAETENS MATTIA / SCHEPERS ILUNA | NG / NG | Diest
  3. DE ZAEYER LEANDER / DE ZAEYER KOBA | NG / NG | Smash Dolfijn

Gemengd Kadetten

  1. VERBRUGGEN KEVIN / VAN MEERBEEK SOFIE | C4 / D2 | Meerdaal
  2. NEUTS LINUS / BACKX LIEN | D2 / E6 | Diest
  3. VAN DER ELST JEFFREY / VAN HOUDT LYNN | D4 / E6 | Werchter / Lembeek
  4. SMEDTS JULES / GEURTS LOTTE | E0 / NG | Meerdaal

Gemengd Juniors

  1. VERCAMMEN DRIES / VANBRABANT ANNABEL | C6 / D4 | Smash Dolfijn / Meerdaal
  2. CALCOEN ROBBE / CALCOEN FIEN | D6 / E6 | Werchter

Gemengd -21 Jongens

  1. HANSSENS RENAUD / KELCHTERMANS NATACHA | NG / D0 | Hurricane / Lembeek