Provinciale Dubbelkampioenschappen: uitslagen

Op zondag 22 december zakten maar liefst 71 ingeschreven dubbels af naar Linden voor de provinciale dubbelkampioenschappen. We mogen dan ook  opnieuw van een groot succes spreken. 

RESULTATEN

Heren NG

  1. CRANINCKX JOREN / PHILIPS JONATHAN | NG / NG | Smash Dolfijn
  2. DEVOLDER WOUT / SMEDTS JULES | NG / NG | Meerdaal
  3. LEERS TYS / LEERS JOPPE | NG / NG | Smash Dolfijn
  4. HONS SIMON / GORIS FRANK | NG / NG | Meerdaal

Dames NG

  1. BACKX LIEN / VAN OPSTAL ANNELIES | NG / NG | Diest / Sukarti
  2. FANNES KATIE / BELSACK MIRTE | NG / NG | Meerdaal

Gemengd NG

  1. MASSART MARCO / SMETS MARIE | NG / NG | VMS
  2. VAN HOOL PREBEN / VAN OPSTAL ANNELIES | NG / NG | Smash Dolfijn / Sukarti
  3. PHILIPS JONATHAN / BACKX LIEN | NG / NG | Smash Dolfijn / Diest
  4. DEVOLDER WOUT / FANNES KATIE | NG / NG | Meerdaal

Heren E

  1. DE WEL YORDI / BACKX PIETER | E0 / E2 | Meerdaal / Diest
  2. VANBILLOEN DRIES / HENRARD GILL | E0 / E0 | Blauwput
  3. DEBRUYN STEFAN / BELPAIRE JORRE | E0 / E2 | VMS
  4. FARACI LUCA / VLAICU RADU | E6 / E6 | Blauwput

Heren D

  1. DE TROCH THIBAUT / TIELEMANS JERKO | D6 / E2 | Galmaarden
  2. DANAU WIM / CRABBE IVAN | D0 / D4 | T.T.G.B.
  3. SCHROYEN DONAAT / VANDECAUTER NATHAN | D0 / D2 | Sukarti
  4. SANDU FLORIN / VANKERKHOVE BART | D4 / D4 | Meerdaal

Dames D

  1. DECUPERE EULALIE / VANCAUWENBERGH ELIEN | D4 / D4 | VMS / Smash Dolfijn
  2. VAN MEERBEEK SOFIE / VANBRABANT ANNABEL | D2 / D6 | Meerdaal
  3. GIELEN DAPHNE / VALLELY MAEVE | D2 / D6 | Meerdaal

Gemengd D

  1. NOLMANS RAF / ROSKIN KIARA | D0 / D0 | Tacko
  2. VANKERKHOVE BART / VAN MEERBEEK SOFIE | D4 / D2 | Meerdaal
  3. DE WEL YORDI / VANBRABANT ANNABEL | E0 / D6 | Meerdaal
  4. SANDU FLORIN / VALLELY MAEVE | D4 / D6 | Meerdaal

Heren C

  1. LAMPROYE DIRK / DENAUW STANISLAS | C0 / C0 | Meerdaal
  2. SANTINO ANDRE / VAN DEN BERGHE PHILIPPE | C2 / C4 | Blauwput
  3. STROSSE WIM / VOUNCKX CEDRIC | C4 / C4 | Blauwput
  4. MAESEN JOOS / MOREAU KENNY | C0 / C6 | Diest

Dames C

  1. MOEYS EMILY / ROSKIN KIARA | C0 / D0 | Tacko
  2. MESSIAEN MICHÈLE / DE BACKER STEPHANIE | C4 / C4 | Hurricane
  3. PEETROONS NATHALIE / VANGELDER CELIEN | C4 / C6 | Den Hoek / Diest

Gemengd C

  1. MATTHEUS YVES / VANCAUWENBERGH ELIEN | C0 / D4 | Smash Dolfijn
  2. DABEK DIRK / PEETROONS NATHALIE | C2 / C4 | Pingouin / Den Hoek
  3. BECKERS KENNY / MOEYS EMILY | C0 / C0 | Tacko
  4. DENIE VINCENT / DECUPERE EULALIE | C2 / D4 | VMS

Heren B

  1. VANVINCKENROYE DAVY / MOEYS SANDER | B0 / B2 | Diest
  2. HENKENS DAVID / MARCOEN JOHAN | B0 / B6 | Diest
  3. GARCIA KEVIN / MATTHEUS DRIES | B6 / B6 | Smash Dolfijn
  4. DORMAL BERNARD / REGNIER CHRISTIAN | B4 / B4 | Den Hoek

Dames B

  1. DE PAEPE DIANE / VANNERUM ELLEN | B6 / B6 | Pingouin
  2. DE CORDT GWENN / RUTTEN LOES | B4 / C4 | Diest

Gemengd B

  1. MOEYS SANDER / VANNERUM ELLEN | B2 / B6 | Diest / Pingouin

FOTO’S