Provinciale Dubbelkampioenschappen: resultaten

Op zondag 21 december werden te Linden de provinciale dubbelkampioenschappen gespeeld. Het werd opnieuw een onvergetelijke dag in een sportieve sfeer

FOTO’S

PALMARES

Heren B dubbel

  1. HENKENS DAVID / DE CLEENE DIRK | B0 / B2 | Diest
  2. MATTHEUS DRIES / MATTHEUS YVES | B4 / B6 | Smash Dolfijn

Dames B dubbel

  1. VANNERUM ELLEN / DE PAEPE DIANE | B6 / B6 | Pingouin

Gemengd B dubbel

  1. MATTHEUS YVES / VANNERUM ELLEN | B6 / B6 | Smash Dolfijn / Pingouin

Heren C dubbel

  1. LAMPROYE DIRK / DENAUW STANISLAS | C0 / C0 | Meerdaal
  2. DENIE VINCENT / DABEK DIRK | C2 / C2 | V.M.S. / Pingouin
  3. VAN MELKEBEKE SANDER / HEYLEN SANDER | C0 / C2 | Diest / Blauwput
  4. DAMMANS KAREL / DANAU SIEBE | C2 / C4 | T.T.G.B.

Dames C dubbel

  1. FANNES KATIE / ROSKIN KIARA | NG / C4 | Meerdaal

Gemengd C dubbel

  1. LAMOTTE MAXIME / ROSKIN KIARA | C2 / C4 | Meerdaal
  2. DENIE VINCENT / DECUPERE EULALIE | C2 / D2 | V.M.S.
  3. MACHIELS KEVIN / VAN OPSTAL ANNELIES | C0 / NG | V.M.S. / Sukarti

Heren D dubbel

  1. BACKX PIETER / DE WEL YORDI | D0 / D0 | Diest / Meerdaal
  2. PHILIPS ARNO / VAN MEERBEEK TOON | D4 / D6 | Meerdaal
  3. VANDECAUTER NATHAN / VANDENBROECK NIELS | D0 / D0 | Sukarti / Smash Dolfijn
  4. DE WEERDT JESSE / DEBRUYN STEFAN | D2 / D6 | V.M.S.

Dames D dubbel

  1. DECUPERE EULALIE / VAN OPSTAL ANNELIES | D2 / NG | V.M.S. / Sukarti
  2. VAN MEERBEEK SOFIE / VANBRABANT ANNABEL | D0 / D4 | Meerdaal
  3. VANCAUWENBERGH ELIEN / BACKX LIEN | D0 / D4 | Smash Dolfijn / Diest

Gemengd D dubbel

  1. ANDENBROECK NIELS / VANCAUWENBERGH ELIEN | D0 / D0 | Smash Dolfijn
  2. DE WEL YORDI / VAN MEERBEEK SOFIE | D0 / D0 | Meerdaal
  3. VAN MEERBEEK TOON / VANBRABANT ANNABEL | D6 / D4 | Meerdaal
  4. BACKX PIETER / BACKX LIEN | D0 / D6 | Diest

Heren E dubbel

  1. FARACI LUCA / BOUSSET ELIAS | E2 / E4 | Blauwput
  2. VANDERSIJPEN STEVEN / SCHOTSMANS LUKA | E0 / E4 | Diest
  3. DE LEEUW JÉRÉMY / VAN BEEK MERTEN | E0 / E4 | Smash Dolfijn
  4. CRANINCKX HERMAN / MEELBERGHS BONI | E2 / E2 | Blauwput

Heren NG dubbel

  1. NEUTS LINUS / SNEYERS LENNERT | NG / NG | Diest
  2. VAN HOOL PREBEN / FRAUSSEN ALAIN | NG / NG | Smash Dolfijn
  3. ROUSSEAU PHILIPPE / VAN DEN PUTTE ANTOON | NG / NG | Pingouin / V.M.S.
  4. MA DANIEL / COEKAERTS JAN | NG / NG | Meerdaal

Dames NG dubbel

  1. BOSSCHEM MONA / MA ZHE | NG / NG | Meerdaal
  2. BELSACK MIRTE / DE VOLDER MONA | NG / NG | Meerdaal

Gemengd NG dubbel

  1. COEKAERTS JAN / BOSSCHEM MONA | NG / NG | Meerdaal
  2. HONS SIMON / FANNES KATIE | NG / NG | Meerdaal
  3. NEUTS LINUS / NEUTS MARIANNE | NG / NG | Diest
  4. DANNAUX JOLAN / BELSACK MIRTE | NG / NG | Meerdaal