Provinciale kampioenschappen klassementen (dubbels)

Op zondag 23 december 2012 werden in het lokaal van vms te Linden de provinciale dubbelkampioenschappen per klassement georganiseerd.

PALMARES

Gemengd NG

  1. WILLEMS NATHAN / PREUD’HOMME LIEN (NG / NG – Tacko)

 

Heren NG

  1. DELBARRE JORDY / VAN DYCK RIK (NG / NG – Smash Dolfijn)
  2. WILLEMS NATHAN / HUYGENS ADRIAAN (NG / NG – Tacko)

 

Heren E

  1. BELYAEV SERGEY / ARNALSTEEN SVEN (E2 / E4 – Tacko)
  2. CURINCKX JAN / SCHEPERS TIM (E2 / E2 – Pingkolo)
  3. MEELBERGHS BONI / CRANINCKX HERMAN (E2 / E2 – Blauwput)
  4. THYSEN PIETER / BARBIER MICHAEL (E0 / E4 – Meerdaal)

 

Gemengd D

  1. JASPERS FREDERIC / PEETROONS NATHALIE (D6 / D0 – Den Hoek)
  2. PEETRS DAVID / VANDEN BERGHEN EVI (D0 / D0 – Den Hoek)
  3. VANDENBROECK NIELS / VANCAUWENBERGH ELIEN (E0 / NG – Smash Dolfijn)

 

Gemengd C

  1. VAN DAMME BRUNO / VERHOEVEN NELE (C0 / C0 – Meerdaal)
  2. THAUVOYE MICHEL / DE BACKER STEPHANIE (C4 / C4 – Hurricane)
  3. LAMPROYE DIRK / LAMPROYE JANA (C0 / C0 – Meerdaal)
  4. DABEK DIRK / VANNERUM ELLEN (C6 – Smash Dolfijn / C0 – Pingouin)

 

Heren D

  1. DEKIMPE KRISTOF / VANKERKHOVE BART (D2 / D6 – Meerdaal)
  2. RAHIER NATHAN / VANDECAUTER NATHAN (D4 / D4 – Sukarti)
  3. DE WEERDT JESSE / VERHELST WILLEM (D2 / D4 – V.M.S.)
  4. DANAU WIM / DANAU SIEBE (D2 / D2 – T.T.G.B.)

 

Heren C

  1. VAN DAMME BRUNO / SCHEERS DAVID (C0 / C0 – Meerdaal)
  2. HEYLEN SANDER / VOUNCKX CEDRIC (C4 / C6 – Blauwput)
  3. LAMPROYE DIRK / HUYBRECHTS NICO (C0 / C2 – Meerdaal)
  4. SANTINO ANDRE / VAN MELKEBEKE SANDER (C2 – Blauwput / C2 – Diest)

 

Dames D

  1. PEETROONS NATHALIE / VANDEN BERGHEN EVI (D0 / D0 – Den Hoek)

 

Dames C

  1. LAMPROYE JANA / DE BONDT YAMINA (C0 / C0 – Meerdaal)
  2. MESSIAEN MICHELE / DE BACKER STEPHANIE (C2 / C4 – Hurricane)
  3. VANNERUM ELLEN / MOEYS EMILY (C0 – Pingouin/ C4 – Tacko)

 

Gemengd B

  1. HENKENS DAVID / RUTTEN LOES (B2 / C2 – Diest)
  2. MEURANT JULIEN / OVERLOOP TINEKE (B0 – Diest / B4 – Pingouin)
  3. MOEYS SANDER / MOEYS EMILY (B4 – Diest / C4 – Tacko)

 

Heren B

  1. MEURANT JULIEN / DE CLEENE DIRK (B0 / B2 – Diest)
  2. HENKENS DAVID / MARCOEN JOHAN (B2 / B4 – Diest)
  3. MOEYS SANDER / GIELEN JORN (B4 – Diest / B4 – Meerdaal)
  4. MAES YVES / VLEUGELS RUBEN (B4 / B6 – Smash Dolfijn)

 

Dames B

  1. OVERLOOP TINEKE / MAESEN MARIE (B4 – Pingouin / B2 – Diest)